İlkay hukuk bürosu adresi

İlkay hukuk bürosu adresi

ilkay hukuk bürosu adresi. İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılında kurularak kurumsal kimlik sahibi olma özelliği kazanmış Ankara’nın kendi alanlarında deneyimli birçok avukatını aynı çatı altında toplayan ve en seçkin kişi ve kurumlara hukuki deneyim ve tecrübelerini ulaştıran kurumsal bir hukuk bürosudur.

İlkay hukuk bürosu adresi

Strazburg Cad. Bina No: 10 Kat:3 Daire: 9-10-11-12 PK:06410 Sıhhiye – Çankaya – ANKARA
İlkay hukuk bürosu iletişim
+90-312-995-0202
+90-312-229-2505
+90-545-229-2505
+90-554-831-8182
+90-554-831-8183

Hukuk hizmetlerinde geçmiş tecrübeler kadar yenilenen hukuk dili ve mevzuatlara uyum sağlamak da önemlidir. Teknolojik imkanları farklı branşlarda hizmet veren avukatları iş birliği içinde yönlendirmede kullanan büromuz zaman kaybının önüne geçerek hukuki çözümlere hızlı ve etkili bir biçimde ulaşmanıza aracılık etmektedir.

 İlkay Hukuk Bürosu Hizmet Anlayışımız

2006 yılından bu yana hukuk alanında birçok alanda uzmanlaştığı branşlarda deneyim sahibi olan avukatlık büromuz;

  • Departmanlara ayrılmış hukuk bürolarıyla hizmet vermekte,
  • Emsal yargı kararları, değişen kanunlar ve mevzuata hakim deneyimli avukat kadrosuyla çalışma yürütmekte,
  • Yalnız avukatlarının kalitesiyle değil yardımcı personelinin eğitimi ve profesyonelliği

İle de yakından ilgilenerek aradığınız hukuki desteğin sağlanmasına ve davalarınız istediğiniz gibi ve hızlı bir şekilde sonuçlanması için sizlere hizmet vermektedir. İlkay hukuk bürosu yalnızca şahsi iş ve davalarınızda değil kurumsal firmaların uyuşmazlıkları ve hukuki konularda da hukuki destek sağlamaktadır. Sizlerde bizimle iletişime geçerek hukuk deneyimlerimizden ve tecrübelerimizden faydalanabilir, açmak istediğiniz dava ya da uyuşmazlıklarınızı büromuzdaki uzman avukatlar yardımıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanlarımız

Hukuk sistemi kendi içinde çeşitli kısımlara ve branşlara ayrılmıştır. Bir avukatın geniş ve kapsamlı hukuk kurallarını tek başına bilmesi mümkün olmadığından İlkay Hukuk Bürosu her branşta kariyer sahibi deneyimli avukatların bilgi ve tecrübeleriyle meydana gelmekte ve farklı ihtiyaçlarınız tek elden yürütülmektedir. Büromuzda aile hukuku, miras hukuku, iş hukuku, icra hukuku, borçlar hukuku, sigorta hukuku, kira hukuku, ticaret hukuku, idare hukuku, ceza hukuku alanlarında uzman avukatlarımız ve yardımcı personelimiz ile departmanlar halinde sorunlarına çözümler aranmakta ve davalarınız iş bölümü çerçevesinde etkin bir biçimde takip edilmektedir.

İlkay Hukuk Büro Yönetim Programı

İlkay Hukuk departmanlarını bir araya getiren ve iş birliğinin sağlanmasında önemli görev üstlenen teknolojik alt yapımız sayesinde uyuşmazlıklarınızda ve davalarınızın takip edilmesinde akıllı hukuk büro yönetimi ile;

  • Dava süreçleriniz etkin bir şekilde kontrol edilmekte,
  • Davanızın hızlı bir biçimde sonuçlanmasını sağlayıcı tedbirler alınmakta,
  • Davanızın uzamasına neden olacak etkenler

Bu uygulama sayesinde giderilmekte ve davalarınızın ve hukuki uyuşmazlıklarınızın daha çabuk sonuçlanmasında teknolojik imkanlar büromuzda etkin şekilde kullanılmaktadır.  

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN